Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Uwaga konkurs! Z twoją pomocą Braniewo może zostać ”Świetlną Stolicą Polski”
Bez nazwy-1

Uwaga konkurs! Z twoją pomocą Braniewo może zostać ”Świetlną Stolicą Polski”

Już po raz ósmy ruszył plebiscyt „Świeć się z Energą”, podczas którego zostanie wybrane najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce. Grupa Energa mobilizuje miasta do tworzenia niezapomnianych, świątecznych iluminacji, stwarza możliwość rywalizacji o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” .

Za nami pierwszy regionalny etap rywalizacji. W każdym z województw został wyłoniony zwycięzca, który otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł.

W województwie warmińsko-mazurskim, to właśnie Braniewo przeszło do drugiego etapu konkursu i otrzyma nagrodę wstępną. Będziemy rywalizować z takimi miastami jak: Legnica (dolnośląskie), Inowrocław (kujawsko- pomorskie), Zamość (lubelskie), Gorzów Wielkopolski (lubuskie), Rzgów (łódzkie), Bobowa (małopolskie), Radom (mazowieckie), Nysa (opolskie), Łomża (podlaskie), Wejherowo (pomorskie), Częstochowa (śląskie), Starachowice (świętokrzyskie), Braniewo (warmińsko- mazurskie), Kalisz (wielkopolskie), Połczyn- Zdrój (zachodniopomorskie).

Warto codziennie głosować i walczyć! Nagrodą główną jest energooszczędny sprzęt o łącznej wartości 50 000 zł. Głosowanie ruszyło 19 stycznia i będzie trwało do 31 stycznia. Braniewo ma bardzo duże szanse na wygraną, ale wszystko zależy od was drodzy internauci. Głosować można przez swoje konto na facebooku (raz na dobę) albo wysyłając SMS Premium (nieograniczona liczba głosów dziennie).

Instrukcja jak głosować:

Przez FB:
– zaloguj się do swojego konta FB
– oddaj głos na wybrane zdjęcie
– możesz oddać jeden głos dziennie w plebiscytach oraz w konkursie indywidualnym

Przez SMS:

Głosuj wysyłając sms o treści
MIASTO269 na nr 71750
Koszt sms to 1,23 zł z VAT.

Więcej informacji na stronie:

http://swiecsie.wp.pl/swietlna-stolica-polski/final/one,1,269,691,pierwsza-stolica-warmii.html#main

Komentarze

comments

Zobacz również

35645086_1679168098804002_1644632678030376960_o

Handel Ludźmi-edukacyjne spotkania

Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej rozmawiają z młodzieżą szkolną oraz studentami o zjawisku handlu …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

delfin