Strona Główna / Aktualności / Braniewo / W niedzielę 27 finał WOŚP. Wyjątkowe licytacje w Braniewie oraz światełko do nieba!
Bez nazwy-1

W niedzielę 27 finał WOŚP. Wyjątkowe licytacje w Braniewie oraz światełko do nieba!

W tym roku przypada już 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zbierane są fundusze na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. WOŚP to oczywiście nie tylko wolontariusze zbierający pieniądze do puszek, ale również wiele wydarzeń, otwartych sztabów i sztabików i wieczorne światełko do nieba. Braniewo weźmie w tym roku aktywny udział a na mieszkańców czeka szereg atrakcji.

Co nas czeka?

Jak co roku Braniewo i wolontariusze WOŚP dołączają do akcji Jurka Owsiaka i milionów rozgrzanych serc w naszym kraju. Serce WOŚP będzie biło w Braniewie tradycyjnie w BCK. O godzinie 12 oficjalnie nastąpi otwarcie finału wraz z sesją wokalną. Od 13-tej w BCK nastąpi podsumowanie III rajdu Pierwsza Pomoc i wręczenie wyróżnień. Na scenie zobaczymy również m.in.: Sportową Inicjatywę Warmia, zespół The Cassino i Something, Tomasza Owczarka wraz z Warmińską Szkołą Artystyczną, wokalistę z zespołu Rivers, sekcję wokalną Braniewskiego Centrum Kultury, Julię Smujkis i Nikolę Górską. Od 20-tej wystrzelimy światełko do nieba!

baner 2

Fantastyczne licytacje w niedzielny dzień!

Wielu z nas tradycyjnie czeka na licytacje. Te w tym roku będą naprawdę wyjątkowe. Na stronie FB WOŚP Braniewo znaleźć możemy m.in. licytację nurkowania w asyście instruktorów na basenie w Braniewie. Nie lada gratka dla miłośników nurkowania.

W tym roku na pewno zaskoczył, Burmistrz Braniewa Tomasz Sielicki, który na ten wyjątkowy dzień przekazał aż 3 niezwykle ciekawe sprawy do wylicytowania przez mieszkańców!

Licytacja nr 1) Burmistrz Braniewa udzieli ślubu Młodej Parze lub Odnowi Śluby

people-2595862_960_720Bardzo popularne w ostatnim czasie dla wielu par są śluby, których nie udziela urzędnik Urzędu Stanu Cywilnego ale sam Prezydent czy Burmistrz danego miasta. Dlatego też w tym roku podczas licytacji na WOŚP w Braniewie będzie można wylicytować ślub lub odnowę przysięgi małżeńskiej , udzielonej właśnie przez Burmistrza Braniewa Tomasza Sielickiego.

Dla młodych par i małżeństw, które planowały taką uroczystość ta licytacja to z całą pewnością wartościowa sprawa.

Licytacja nr 2) Burmistrz gotuje dla Ciebie! – KACZKA PO STAROPOLSKU

kaczkaKaczka po Staropolsku to jedno z najbardziej znanych polskich tradycyjnych dań. Czy w 2019 roku chciałbyś zaskoczyć swoich gości podczas jakiejś uroczystości czy spotkania rodzinnego daniem, które specjalnie dla Ciebie przygotował osobiście Burmistrz Twojego miasta? Jeśli tak, to ta licytacja jest właśnie dla Ciebie. Jak udało nam się dowiedzieć Burmistrz Tomasz Sielicki lubi nie tylko dobrze zjeść dania przygotowane przez innych ale również sam potrafi w kuchni zrobić naprawdę wiele. Jednym z jego popisowych dań jest właśnie Kaczka po Staropolsku!

Licytacja nr 3) Grafika z pięknym widokiem Braniewa z autografem Burmistrza Braniewa

Dla tych, którzy nie mogą skorzystać z dwóch powyższych licytacji ciekawym pomysłem będzie wzięcie udziału w licytacji gdzie do wygrania będzie grafika z malowniczym widokiem Braniewa wraz z autografem obecnego Burmistrza Tomasza Sielickiego.

Jak widać w tym roku czeka nas wyjątkowo wiele atrakcji co jest zasługą wszystkich braniewian o wielkim sercu, którzy co roku włączają się w tą cenną inicjatywę.

 

 

 

Komentarze

comments

Zobacz również

baner_internetowy-2019

Już dziś startują Dni Elbląga. Będzie się działo

Już dziś startuje tegoroczne święto Elbląga. Dni Elbląga 2019. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *