Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Wejdź – głosuj co 24 godziny – pomóż stworzyć salę multimedialną
Zaproszenie_03_Elblag_02

Wejdź – głosuj co 24 godziny – pomóż stworzyć salę multimedialną

W pierwszym, już zakończonym etapie, grupy inicjatywne z całej Polski  mogły składać autorskie pomysły na pracownie Orange w swoich  miejscowościach. Następnie, komisja konkursowa wyłoniła spośród nich  finałowe 64 propozycje.

Braniewskie Centrum Kultury zakwalifikowało się  do finałowej grupy konkursowej. Od 4 października właśnie te propozycje  stają do otwartego głosowania internautów, które potrwa do 20  października. Pracownię o nazwie „Naładuj się na Multimedia” pragniemy powołać do  życia w Braniewskim Centrum Kultury w Braniewie. Będzie to miejsce dla  całej społeczności uwzględniając zróżnicowanie wiekowe, czyli dla  dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku  działającego przy BCKu i stowarzyszeń z naszego regionu.

Głosowanie odbywa się na stronie: www.pracowniaorange.wp.pl 

Teraz wszystko zależy od nas. Poświęć 2 minuty dziennie i oddaj swój  cenny glos!  Jak głosować ?

Krok 1 – Wejdź na stronę https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/

Krok 2 – Znajdź na liście Braniewo i zagłosuj za pomocą emaila i  facebooka

Pracownia Orange, co to takiego?

Pracownia Orange to miejsce, w którym mieszkańcy mogą aktywnie spędzać  czas, rozwijając swoje pasje i ucząc się, jak kreatywnie korzystać z  nowych technologii. Wszystko to w nowoczesnej przestrzeni, wyposażonej w  komputery, urządzenia wielofunkcyjne, konsole, drukarki 3D i zestaw  mebli, z bezpłatnym dostępem do internetu. Ich liderzy, przy wsparciu  Fundacji Orange, organizują zajęcia i warsztaty, które odpowiadają na  różnorodne potrzeby osób w każdym wieku.

Od początku trwania programu w całej Polsce powstało już 77 Pracowni  Orange, z których może korzystać do 600 tysięcy osób. Wkrótce możemy do  nich dołączyć.  Pozdrawiam Kulturalnie.

Kierownik Impresariatu
Agnieszka Szydłowska

Komentarze

comments

Zobacz również

klub gier planszowych

Klub Gier Planszowych zaprasza

Miejska Biblioteka Publiczna w Braniewie serdecznie zaprasza 21 października br od godz. 10.00  miłośników  gier …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

delfin