Strona Główna / Męski Świat / Wspaniałe pokazy lotnicze na niebie w Królewie Malborskim (FOTORELACJA)
DSC_0307

Wspaniałe pokazy lotnicze na niebie w Królewie Malborskim (FOTORELACJA)

Pociągi pełne pasażerów, korki na drodze do Malborka w sobotni poranek i południe to nie przypadek. Ten wzmożony ruch, jaki obserwowaliśmy w minioną sobotę spowodowane były chęcią zobaczenia na własne oczy Open Air Day na lotnisku w Królewie Malborskim.

Coroczna impreza na stałe wpisuje się w krajobraz wydarzeń w naszym regionie. Tym razem fani lotnictwa przybywali w sobotę do Królewa Malborskiego tłumnie przez cały dzień, a podczas punktu kulminacyjnego po godzinie 14-tej frekwencja była imponująca. Wszystko to za sprawą wspaniałego lotniczego show, jaki przygotowali organizatorzy z 22 bazy lotnictwa taktycznego oraz wspaniałej pogodzie, która zachęcała do rodzinnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Po godzinie 14-tej mogliśmy zachwycać się pokazem TS-11 Iskry, Formacji 3xAT3 oraz MiG-29 czy Su-22.

Ponadto sporym zainteresowaniem cieszył się pokaz rozcinania samochodu po wypadku przez Straż Pożarną czy wystawa sprzętu sił powietrznych, wojsk lądowych i samolotów sportowych i turystycznych.

Świst przelatujących samolotów nad głowami zgromadzonych gości na długo pozostanie w pamięci, a wielu z nas już nie może doczekać się imprezy, która odbędzie się już za rok.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Red.

Komentarze

comments

Zobacz również

policja

Policjanci ,,drogówki” podsumowali weekend 

Represjonowanie drogowych piratów na s-22, zatrzymany nietrzeźwy kierowca oraz praca na miejscach kolizji – tak …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *