Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Z awantury domowej wprost do więziennej celi
Areszt

Z awantury domowej wprost do więziennej celi

Na najbliższe 3 miesiące trafił do Zakładu Karnego 46-letni mieszkaniec gm. Lelkowo, który wszczął awanturę domową w mieszkaniu i groził spaleniem mieszkania wraz z rodziną. Nietrzeźwy mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie przez dzielnicowego, który kontrolował rodzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty.

Policyjna interwecja w mieszkaniu sprawcy przemocy domowej zakończyła się dla 46-letniego mieszkańca gm. Lelkowo zatrzymaniem w Zakładzie Karnym. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę w mieszkaniu, znęcał się psychicznie nad żoną, groził jej pozbawieniem życia i spaleniem mieszkania.

Zdesperowanna kobieta poinformowała o wszystkim dzielnicowego, któr odwiedzał dzinę w ramach procedury Niebieskiej Karty. Dzielnicowy bardzo dobrze znał sytuację rodzinną, wiedział, że 46-latek został skazany prawomocnym wyrokiem za znęcanie się nad rodziną. Widząc jego zachowanie odizolował awanturnika od rodziny. O całej stytuacji policjanci powiadomili kuratora zawodowego.

Mężyczna spędził dwie noce w policyjnym areszcie. W tym czasie dzięki współdziałaniu policjantów i kuratora sędzia wydał postanowienie o natychmiastowym umieszczeniu sprawcy w Zakładzie Karnym. I tak z policyjnej celi awanturnik domowy trafił na najbliższe trzy miesiące do Zakładu Karnego.

Komentarze

comments

Zobacz również

dsc_0059

Oświadczenie Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w sprawie realizacji RPO WiM na lata 2014-2020

7 i 18 września br. Minister Inwestycji i Rozwoju na konferencjach prasowych, a w ślad …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *