Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym stracili prawa jazdy
radar

Za zbyt szybką jazdę w terenie zabudowanym stracili prawa jazdy

Utrata prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące, mandat oraz punkty karne– to konsekwencje, które ponieśli pewni dwaj podróżujący. Policjanci zatrzymali ich do kontroli tuż po tym, jak miernik prędkości wskazał, że pędzą w terenie zabudowanym dwukrotnie szybciej niż zezwalają na to przepisy.

Wczoraj(14.07.2019r.) policjanci z ogniwa ruchu drogowego, tak jak podczas codziennej służby, czuwali nad przestrzeganiem przepisów związanych z ograniczeniem prędkości. Pierwszy kierowca, który za nic miał obowiązujące znaki drogowe został zatrzymany do kontroli w Chruścielu.

baner 2

Wtedy też dokonany pomiar wskazał, że kierująca passatem kobieta jechała w terenie zabudowanym z prędkością 102 km/h. Za popełnione wykroczenie została ukarana mandatem, punktami karnymi, straciła także prawo jazdy na 3 miesiące. Drugi z kierowców został skontrolowany na ul.Sikorskiego w Braniewie. Funkcjonariusze ustalili, że pędził na ,,pięćdziesiątce’’ z prędkością 120 km/h. Finał kontroli był taki samo jak poprzednio – mężczyzna otrzymał mandat oraz punkty karne. Na najbliższe 3 miesiące pożegnał się także ze swoim prawem jazdy.

Komentarze

comments

Zobacz również

zus

Lekarzu, sprawdź czy Twój Asystenta jest nadal upoważniony do wystawiania e-ZLA

Dziś nie tylko lekarz może wystawić e-zwolnienie, ale również upoważniony przez niego asystent medyczny. Takie …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *