abimex
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Zabezpieczono kluczyki do 3 pojazdów. Policja szuka ich właścicieli
95-142221

Zabezpieczono kluczyki do 3 pojazdów. Policja szuka ich właścicieli

Orneccy policjanci poszukują właścicieli 3 kompletów kluczyków samochodowych. Na początku października br. skradzione klucze zostały zabezpieczone przez mundurowych przy nieletnim mieszkańcu Ornety. Osoby, które rozpoznają przedmioty proszone są o kontakt z policjantami Zespołu Wykroczeń Komisariatu Policji w Ornecie osobiście lub pod nr tel. 55 242 71 56.

Zabezpieczone komplety według policyjnych ustaleń mogły zostać skradzione na terenie Ornety i Braniewa. Osoby, które rozpoznają niżej opisane klucze proszone są o kontakt z policjantami Zespołu Wykroczeń Komisariatu Policji w Ornecie osobiście lub pod nr tel. 55 242 71 56.

Grafika w tle FB Parasol 2.0 (1)

1. kluczyk samochodowy z wbudowanym pilotem centralnego zamka, koloru czarnego z napisem Renault, do którego zaczepiona jest smycz koloru białego z napisem „angloville”.

2. kluczyk samochodowy z obudową koloru czarnego z napisem „Ford”.

3. kluczyk samochodowy  z obudową koloru czarnego z logiem firmy „Opel” z dołączonym pilotem do centralnego zamka koloru czarnego, do kompletu dołączony jest karabińczyk koloru czerwonego z widocznymi przetarciami lakieru.

Komentarze

comments

Zobacz również

idz_na_wybory_konkurs

Idź na wybory i wygraj koncert dla swojej gminy

Organizatorem konkursu #warmińsko-mazurskie głosuje jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego. Akcja #warmińsko-mazurskie głosuje jest skierowana do gmin z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *