Strona Główna / Aktualności / Polska i Świat / Zapisz się na konferencję na temat boreliozy i innych chorób odkleszczowych
tick-482613_960_720

Zapisz się na konferencję na temat boreliozy i innych chorób odkleszczowych

Czy od pewnego czasu czujesz się osłabiony? Masz bóle głowy, stawów, mięśni? Pogorszył ci się wzrok? Masz problemy z koncentracją i pamięcią? Źle śpisz, mocno się pocisz, gorzej słyszysz, masz szumy w uszach? Masz kołatanie serca? Zmagasz się z depresją? Jeśli odpowiedziałeś twierdzące na te objawy, być może zmagasz się z boreliozą. Pod koniec września odbędzie się bezpłatna konferencja podczas której dowiesz się na czym polega ta choroba i jak ją leczyć.

Wymienione na wstępie objawy to tylko niektóre z możliwych, podstępnej i trudnej do zdiagnozowania choroby, przenoszonej nie tylko przez kleszcze.
Niebawem do Elbląga przyjedzie lekarz, kobieta, która pomogła swojej córce wyjść z choroby boreliozy, a dziś daje wykłady z całej Polsce jakich metod stosowała.

Grafika w tle FB Parasol 2.0 (1)

Na konferencji dostaniesz wiedzę w pigułce, czyli:

– Co zrobić jeśli ugryzł cię kleszcz i co możesz zrobić by zminimalizować ryzyko ugryzienia?

– Co to jest Borelioza i jak ją rozpoznać?

– Dowiesz się również o innych chorobach odkleszczowych- koinfekcjach, równie niebezpiecznych jak borelioza.

– Poznasz metody diagnozowania – jakie badania warto zrobić i kiedy. Terapiach oraz o mechanizmach działania antybiotyków.

– Dowiesz się dlaczego odpowiednia dieta, wzmacnianie odporności i usunięcie pasożytów jest istotnym elementem w trakcie leczenia.

– Poznasz zastosowanie ziół i naturalnych preparatów wspomagających leczenie boreliozy.

Gościem specjalnym będzie dr n.med Maria Bortel Badura – specjalista farmakologii klinicznej oraz lekarz chorób wewnętrznych Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Posiada również dyplom Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w zakresie Prawa w ochronie zdrowia.
Przez wiele lat zdobywała doświadczenie pracując jako Specjalista ds. badań klinicznych, Koordynator Badań Klinicznych oraz Dyrektor Medyczny w największych polskich oraz międzynarodowych koncernach farmaceutycznych.
Jest członkiem licznych Towarzystw Naukowych w tym: Polskiego Towarzystwa Farmakologicznego, Towarzystwa Internistów Polskich, Towarzystwa Terapii Monitorowanej oraz Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce.
Do zainteresowań dr Marii Bortel-Badura należy m.in. tematyka związana z leczeniem boreliozy oraz bólu. Przez wiele lat prowadziła szkolenia dla środowisk medycznych.

Ponadto jest orędowniczką naturalnej suplementacji, wspomagającej pracę całego organizmu.

Informacje o miejscu i czasie konferencji:
Data: 25 Wrzesień 2019 (Środa)
Godzina: 18:00 – 21:00
Miejsce: Ratusz Staromiejski
Stary Rynek 25 , 82-300 Elbląg
Wstęp: 20 PLN (poczęstunek w przerwach)
Ilość miejsc ograniczona!

W celu rezerwacji miejsca zadzwoń na podany numer telefonu 502 711 729 lub wyślij smsa o treści REZERWACJA
lub zarezerwuj swój bilet na stronie: https://whlf.eu/conference/borelioza-cicha-epidemia/elblag/432?lang=pl

Komentarze

comments

Zobacz również

idz_na_wybory_konkurs

Idź na wybory i wygraj koncert dla swojej gminy

Organizatorem konkursu #warmińsko-mazurskie głosuje jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego. Akcja #warmińsko-mazurskie głosuje jest skierowana do gmin z …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

https://dragondeweloper.pl/