Remi Dom Seniora
Strona Główna / Aktualności / Braniewo / Żołnierze 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie z życzeniami u Żołnierzy Armii Krajowej
Elbląg (6)

Żołnierze 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie z życzeniami u Żołnierzy Armii Krajowej

Żołnierze 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie tuż przed Świętami Wielkiej Nocy odwiedzili weteranów Armii Krajowej. Batalion z Braniewa już po raz kolejny złożył wizytę żołnierzom AK, mieszkającym w Elblągu, Lidzbarku Warmińskim oraz Olsztynie.
W grudniu zeszłego roku na terenie batalionu, zorganizowano spotkanie opłatkowe z udziałem kombatantów, a dla tych, którzy nie mogli uczestniczyć w nim osobiście, przywieziono świąteczne paczki.

baner 750

Do wielkanocnej akcji przyłączyły się także braniewskie placówki szkolne. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 5 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Braniewie, przygotowali świąteczne kartki, które trafiły
do naszych Bohaterów, sprawiając Im ogromną radość.

Żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej kultywują tradycję Armii Krajowej, wspólne spotkania oraz rozmowy to niezapomniane chwile, by móc poznać historie ludzi, którzy walczyli o nasz kraj. Ludzi, dzięki którym żyjemy w Wolnej i Niepodległej Ojczyźnie.

Rzecznik 43 Batalionu Lekkiej Piechoty w Braniewie

Komentarze

comments

Zobacz również

art

Nie trać czasu na bieganie po Bankach… Eksperci z Luka Finance wytłumaczą Ci wszystko w sprawie kredytów

Wielu z nas nie ma czasu by przejść się po wielu Bankach i wyszukać odpowiednią …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *